پروژه های اجرا شده


طراحی و شبیه سازی


اولین گام در فرایند اجرای پروژه های نورپردازی مرحله طراحی می باشد. طراحی نورپردازی هنر و دانش  تجزیه و تحلیل رابطه ای است که توسط نور میان انسان و ساختمان ها ایجاد می گردد، زیرا هر فضا بنا به نوع سازه، سبک معماری، متریال استــفـاده شده در ساخـت و همچنین نسبت به کاربری سازه دارای ویژگی هایی می باشد که طراح نورپرداز می بایست در راستای تقویت آن ویژگی گام بردارد.  تیم طراحی ما با بــهره گیری از تــکنیک هاینورپردازی روز دنیا و شناخت دقیق سازه و هنر معماری و تلفیق آن با عناصر نورپردازیهمواره سعی نموده طرح های منحصر به فرد خلق نماید.
گام بعدی اجرای پروژه، که از اهمیت بسزایی برخوردار است، مرحله شبیه سازی پروژه میباشد. ما در این مرحله، طرح نورپردازی ساختمان یا سازه را با کمک نرم افزار های مربوط شبیه سازی می کنیم تا کارفرما بتواند تصویر شبیه سازی شده ی نزدیک به واقعیت را مشاهده کند. (از این رو) در این مرحله ابتدا ساختمان یا سازه با توجه به ابعاد ، فضا، ضرایب انعکاس سطوح و محیط مدل سازی میگردد. سپس المانهای نوری مناسب، با توجه به کاربری ساختمان یا سازه و همچنین نوع متریال استفاده شده در ساخت انتخاب و یا طراحی شده و در آخر پس از انجام محاسبات فنی دقیق و با لحاظ نمودن میزان پخش نور، شار نور المانها و ... افکت گذاری توسط نرم افزارهای مربوط انجام می گیرد.
آماده سازی ادوات پروژه


پس از انتخاب طرح،گام بعدی در اجرای پروژه تهیه و تدارک ادوات نورپردازی می باشد که یکی از مهمترین عوامل کلیدی درموفقیت یک پروژه به شمار می آید، به نحوی‌که کیفیت بالای ادوات نوری استفاده شده متضمن طول عمر بالای پروژه نورپردازی خواهد بود.  ما با بهره گیری از تجربیات خود در زمینه تامین ادوات نـورپردازی توانـستــه ایم همواره بهترین قطعات را از لحاظ کیفیت تامین نماییم. تمامی ادوات نورپردازی ارائه شده این شرکت دارای گواهینامه کیفیت CE  اروپا و گواهی مدیریت کیفیتISO 9001 می باشد. ما همچنین با بهره گیری از دانش فنی و نیز همکاری باشرکت های معتبر در زمینه تولید ادوات نورپردازی  توانایی طراحی و ساخت این ادوات را منحصراً براساس نیاز هر پروژه دارا می باشیم.  
اجرای پروژه


اجرا و نصب ادواتنورپردازی در گذشته به روش سنتی صورت می پذیرفت به طوری که معمولا افرادی که آشنایی اولیه با سیستم برق کشی ساختمان را داشتند، اقدام به انجام این کار می نمودند. امروزه سیستم های سنتی نورپردازی جای خود را به سیستم های نویننورپردازی هوشمند داده اند که قابلیت پخش فیلم، انیمیشن و انواع افکت ها را دارند. از این رو اجرای استاندارد پروژه های نورپردازی هوشمند که شامل نصب ادوات نورپردازی و راه اندازی کنترلرهای این سیستم می‌باشند، نیازمند دانش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ویژه ای می باشد. ما با داشتن تیم کارشناسان فنی زبده ، حرفه ای و با تجربه که دوره های تخصصی خود را در مراکزمعتبر نورپردازی خارج از کشور گذرانده اند، نصب و راه اندازی استاندارد ادوات نورپردازی را به بهترین نحو تضمین می نماییم.

گارانتی و پشتیبانی


همواره یکی از دغدغه های کارفرمایان پروژه های فنی و تخصصی نورپردازی،گارانتی و پشتیبانی می باشد.شرکت نماتکس به منظور آسودگی خاطر وایجاد اطمینان در بین مشتریان، کلیه پروژه های خودرا به مدت 2سال گارانتی می نماید.درطول مدت گارانتی درصورت بروز هرگونه نقص اعم از خرابی قطعات، مشکلات سیم کشی و نرم افزاری به سرعت درمحل حاضر ونسبت به رفع نقص و مشکل اقدام می نماید.
علاوه برطول مدت گارانتی شرکت نماتکس به مدت 5 سال ارائه خدمات پس از فروش اعم از رفع نقص،ترمیم سیم کشی وتغییر افکت را تضمین می نماید.